Ego test

Reference klientů

Psychologické testování společnosti Ego-test jsem využil pro podporu mého rozhodnutí předat klíčovou pozici ve firmě vytipovanému člověku. Nebyl jsem si 100% jist a chtěl jsem vědět, zda na to dotyčný člověk má osobnostní předpoklady a klíčové kompetence. Díky precizní analýze osobnosti jsem si potvrdil své rozhodnutí jako správné a rovněž jsem využil doporučení ohledně nastavení rozvoje našeho nového výkonného ředitele. Nejen já sám, ale i náš zaměstnanec vnímáme testování jako velmi přínosné. Při obsazování důležitých pozic s Ego-testem vždy spolupracujeme."

CEO, Jednatel společnosti

 

„Obrátili jsme se na společnost Ego-test s požadavkem otestování týmu obchodních zástupců naší společnosti se zaměřením na jejich profesní charakteristiky a na pracovní motivaci. Vedení firmy i obchodní zástupci samotní hodnotili provedenou psychologickou diagnostiku jako velmi přínosnou pro společnost, i pro pracovníky samotné. Setkali jsme se s vysokou profesionalitou, vstřícností a velmi příjemným přístupem. Nejvíce nás potěšila a překvapila nejen rychlost zpracování, ale zejména užitečnost celého testování, které bylo přínosné nejen pro osobní rozvoj každého našeho obchodníka, ale také pro rozvoj celého obchodního týmu. Služby Ego-test mohu vřele doporučit."

Generální ředitel

 

„Nechal jsem si sestavit psychologický osobnostní profil se zaměřením na moje pracovní charakteristiky. Váhal jsem, jaká práce by pro mě byla vhodná, jaká by mě naplňovala. Testování bylo náročné, několikahodinové. Výsledná zpráva mě v mnoha směrech překvapila, protože mne popisovala přesně i v detailech. Při zpětné vazbě jsme vše probrali a já jsem si uvědomil, kterou práci chci dělat. Testování podpořilo moje rozhodnutí a otevřelo mi v mnoha směrech oči. Nyní jsem již přes dva roky spokojeně zaměstnán na pozici, o které bych dříve neuvažoval. Děkuji!"

Soukromá osoba

 

„Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat v rámci organizace celodenního školení Odolnosti vůči stresu, kterou jste pro nás realizovali jak v České republice, tak i na Slovensku. Školení bylo na základě individuálních požadavků šité na míru. S realizací jsme byli velmi spokojeni, ocenili jsem jednak velmi interaktivní přístup, odbornost a zajímavé přenesení teorie do praxe. Zaměstnanci se dozvěděli užitečné informace, které si mohli v rámci ukázek zažít i sami na sobě. Školení jsme i na základě zpětné vazby od zaměstnanců vyhodnotili jako užitečné a přínosné."

HR business partner

 

„Přes rok spolupracuji se společností Ego-test, konkrétně s paní Mgr. Ivetou Klečkovou, na mém psychologickém koučinku. Paní Klečková je velmi vstřícná, profesionální, dává mi skutečnou zpětnou vazbu. Na naše setkání se vždy těším. Vždy naleznu něco nového. Cítím výrazný posun v mnoha oblastech a to nejen mého pracovního, ale i soukromého života. Je to nejlepší rozvoj, který jsem kdy absolvoval. Jsem rád, že jsem se rozhodl právě tak, že jsem zvolil paní Klečkovou. Všem ji doporučuji."

CEO, Jednatel

 

„Společnost Ego-test, s.r.o pro nás realizovala školení na relaxační techniky pro management společnosti, se školením jsme byli velmi spokojeni."

HR manažer

 

„Společnost Ego-test pro nás hledala člověka na klíčovou pozici, paní Klečková měla na starost celé výběrové řízení včetně sestavení psychologického profilu kandidáta a jeho doporučení pro rozvoj. Kandidát u nás úspěšně pracuje, jsme velmi spokojeni."

Jednatelka společnosti

 

„Nechala jsem si sestavit psychologický profil, zajímalo mne, co u sebe mohu zlepšit a jak mám na sobě pracovat, v kterých oblastech se mohu rozvíjet. Velmi mne překvapilo, jak výsledky „sedly", jak se přesně trefily do mých silných a slabých stránek. Se společností Ego-test dále spolupracujeme na psychologickém koučování našich manažerů."

Výkonná ředitelka

 

„Společnost Ego-test pro nás realizovala trénink na vedení výběrového pohovoru pro regionální manažery společnosti. Byli jsme velmi spokojeni, jak s profesionalitou, tak i se zajímavými tipy, které naši manažeři nyní využívají v kontaktu s uchazeči. Vřele doporučujeme!"

HR Business partner

 

„Chtěla bych Vám říci, že mě hodně pomohl psychologický test, který jsem u vás absolvovala a mohla se o sobě více dozvědět, díky zpětné vazbě jsem našla odvahu změnit práci a nyní jsem velmi spokojená."

Soukromá osoba

 

„Společnost Ego-test pro nás realizuje Assesment centra, jsme spokojeni s vysokou profesionalitou, odborností, s realizací a zejména s doporučenými kandidáty. Nejen díky využití psychologických testů v rámci AC máme velmi dobrou představu o uchazečích. Doporučení kandidáti se nám velmi osvědčili, proto na vybraných pozicích s Ego-testem vždy spolupracujeme!"

HR ředitel

jop